sobota, 20 marca 2010

cekin, part IIdzisiaj kupiłam dwie pary butów i jedną torebkę. miałam poczekać do jutra z tym wpisem, ale jakoś nie mogłam wytrzymać i musiałam zrobić to dzisiaj :) Tylko jest jeden minus. Nie chciało mi się również czekać, aż załaduje mi się bateria w aparacie, więc zrobiłam zdjęcia ............ komórką.
Takie buty kupiłam w deichmannie z dwóch względów. Mianowicie mają one służyć jako obuwie sportowe podczas gry w tenisa na którego się niedawno zapisałam oraz mogą pełnić funkcję po prostu zwykłych trampek :) Przed wyjściem na zakupy zajrzałam na stronę internetową deichamann'a, aby móc mniej więcej na czym mam się skupić. Przeglądałam trampki w kwiaty, w cętki ( najbardziej mi się spodobały), zwykłe czarne oraz te, które dzisiaj kupiłam. Niestety w sklepie w którym byłam nie było tych w cętki ani kwiaty. Zwykłe czarne okazały się w rzeczywistości dla mnie "gorsze" niż na zdjęciu w internecie. Drugimi butami jeśli mogę tak się wyrazić, są botki a w zasadzie trochę półbuty, które również zakupiłam w tym samym sklepie. Na stronie internetowej niestety nie ma ich zdjęcia, dlatego mam tylko marnej jakości zdjęcia z mojej komórki. Ostatnią pozycją jest czarna torebka z ćwiekami. Jest na łańcuszku podobnym jak w modelu torebki Chanel 2.55, której z kolei mam torebkę w stylu chanel ( nie podróbkę! ) zakupioną już dawno, zanim był na nie szał w Polsce, ale ja się nie chwalę! :) Od dawna chciałam nabyć torebkę "przepasaną" przez ciało, ponieważ miałam torebkę z tally weijl, moją ukochaną w zasadzie, ale raz mi odpadły guziki by móc ją zapiąć, więc kupiłam taką samą znowu. Lecz potem znowu mi się zniszczyła, urwał się łańcuszek na którym była noszona.


Nie wiedziałam co zrobić, by zdjęcia takiej słabej jakości mogłyby się jakoś fajnie zaprezentować, więc postanowiłam zrobić je w takim trochę oldschool'owym stylu, na niebiesko. Także napiszcie proszę, co sądzicie o takiej kolorystyce :)
trampki - deichmann
botki/półbuty - deichmann
torebka z ćwiekami - ccc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz